Čakovické dobroplatky pro všechny s otevřeným srdcem

Představujeme vám naše dobroplatky, které jsme vám poprvé představili v rámci posvícení 7.10.2023, kde jste si mohli tyto sladké oplatky zakoupit osobně a přispět tak na obnovu našich krásných varhan. Vyberte si z široké nabídky – kulaté, sypané, mazané, a dokonce i oblíbené trojhránky. A příchutě jsou rozmanité: čokoládové, oříškové, kokosové, tiramisové, karamelové, a dokonce skořicové i s vaječným likérem. Dobroplatky můžete zakoupit v rámci různých trhů v okolí Čakovic, na Noc kostelů, ale také ve Sladké dílně, která téměř sousedí s farností.

Máte však možnost si oplatky koupit i kdykoliv jindy, stačí nás kontaktovat, Elišku či Aničku a „dobroplatky“ vám rádi předáme osobně nebo zašleme poštou. Kontakty najdete ZDE! 

A co je nejlepší? Polovina z pořizovací ceny putuje přímo na náš transparentní účet pro obnovu varhan.

Ceny oplatek:

  • Větší 135 g balení kulatých – 80 Kč (40 Kč pro sbírku)

  • Menší trojhránky 72 g balení – 60 Kč (30 Kč pro sbírku)

Děkujeme z celého srdce týmu Františka Uhlíře z Unita spol. s r.o., kteří nám tyto sladké dárky vyrobili. A pokud hledáte spolehlivého partnera, určitě se obraťte na ně! Více informací najdete na jejich webu ZDE!

Unita spol. s r.o. je organizace s bohatou historií, založená v roce 1992. Od té doby aktivně podporují církevní charity po celé České republice. 

Děkujeme, že nám pomáháte obnovit krásu varhan v kostele sv. Remigia!

3
2


PODĚKOVÁNÍ!

Všem, kteří jste nákupem „dobroplatků“ v rámci říjnového posvícení podpořili tento projekt, děkujeme. Z celkové částky 20.000 Kč putuje celá polovina na transparentní účet obnovy varhan.

4
Sladká dílna_2
statický_vanocni trhy oplatky
Sladká dílna_1

Sladký hřích není hřích